EroTabs Opinie i Efekty

EroTabs ma opinie wysokiej jakości preparartu na problemy z potencją bez recepty.  EroTabs uaktywnia się już po 30 minutach od przyjęcia kapsułki. Maksymalne działanie osiągnięte jest już po 60 minutach i utrzymuje silną erekcję nawet do 24 godzin.

EroTabs został opracowany pod ścisłym nadzorem lekarzy i naukowców, co daje gwarancję jego bezpieczeństwa. Wśród głównych zalet EroTabs przede wszystkim wyróżnia się:

  • poprawienie ukrwienia penisa
  • zwiększyć żywotność i ruchliwość plemników,
  • pomóc w uzyskaniu trwałej erekcji,
  • silniejszy orgazm o 200%,
  • umożliwienie wykorzystania rezerw metabolicznych,
  • wydłużenie czasu erekcji nawet do 24 godzin!

EroTabs może być z powodzeniem stosowany zarówno w przypadku problemów z erekcją oraz potencją.

Skuteczność
4.5/5
Bezpieczeństwo
5/5
Skład
4.4/5
Cena
4.2/5

EroTabs skład

W oparciu o informacje dostępne w ulotce można stwierdzić, że skład EroTabs zawiera wyłącznie wysokiej jakości naturalne składniki. Poniżej krótkie zestawienie wszystkich substancji aktywnych, które znacząco poprawiają erekcję.

Substancje aktywne: L-arginina HCl, Żeń- szeń stand 1,5% ginsenosides, ,

Żeń- szeń – powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, potrzebne do osiągnięciasilnej i trwałej erekcji. Jego skuteczność została potwierdzona min. w badaniach przeprowadzonych   w Yonsei University College of Medicine w Seulu.

Naukowcy dowiedli, że zawarte w żeń-szeniu substancje — ginsenozydy — istotnie zwiększają uwalniania w organizmie tlenku azotu, który pomaga w rozkurczu naczyń krwionośnych i tym samym zwiększa napływ krwi do penisa. Powoduje to poprawę siłę erekcji i łatwość jej uzyskania.

Korzeń Maca – podnosi płodność, wpływa na zwiększenie libido, a także ułatwia erekcję.

L-Arginina HCI – zwiększa  ukrwienie penisa, nasila synteze spermy a także ruchliwość plemników

Tribulus terestris – powoduje naturalny wzrost testosteronu, hormonu odpowiadającego min. za nasilenie popędu seksualnego jak również rozmiaru i objętości ciał jamistych penisa

Guarana – pobudza organizm, co podwyższa jego możliwości seksualne. Ponadto, reguluje funkcje układu nerwowego.

EroTabs stosowanie

Zgodnie z informacją na ulotce wystarczy zażyć 1 tabletkę EroTabs przynajmniej 30 minut przed stosunkiem. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Według producenta 1 tabletka pozwala na utrzymanie erekcji do nawet 24 godzin.

EroTabs skutki uboczne

EroTabs został opracowany w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Z uwagi na to nie musisz obawiać się negatywnego wpływu na organizm czy różnego rodzaju nieznanych skutków ubocznych

Z racji swojego przeznaczenia EroTabs nie powinien być stosowany przez kobiety i dzieci.

EroTabs cena

Cena EroTabs jest uzależniona od wielkości opakowania, tzn. im większe opakowanie, tym większy rabat.

W praktyce koszt jednej kapsułki w najdroższym wariancie (kupując tylko jedną sztukę) wynosi  34,90 zł. Biorąc pod uwagę, że tabletki na receptę potrafią kosztować nawet 60 zł za sztukę to cena EroTabs jest naprawdę atrakcyjna.

Co ważne, możesz je kupić znacznie taniej.

Jeśli zdecydujesz się na zakup większego opakowania, np. 10 sztuk, to płacisz tylko za 7, a 3 dostajesz gratis.

Oznacza to, że koszt tabletki spada o 10 zł.

W chwili pisania artykułu dostępne są trzy opcje:

  • Kupując 1 tabletkę, cena wynosi 34,90
  • Kupując 5 tabletek, otrzymujesz 1 gratis gratis (cena  wynosi 139,90 zł, zamiast 174,50 zł)
  • Kupując 10 tabletek, 3 otrzymujesz gratis (cena wynosi 249,90 zł, zamiast 349,90 zł)

Jeśli zatem chcesz zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, to skorzystaj z oferty bezpośrednio od producenta kupując 10 tabletek i dostając 3 gratis.

EroTabs opinie

W internecie możemy spotkać się z wieloma pozytwnymi opiniami na temat skuteczności działania EroTabs. Producent na swojej stronie chwali się wynikami ankiety przeprowadzonej w grupie 1 270 mężczyzn, którzy uznali EroTabs za najskuteczniejszy lek na potencję bez recepty w kategorii potencja.

Poniżej wklejam przykładowe opinie jakie można znaleźć w internecie.

erotabs_opinie

EroTabs opinie lekarzy

Po wpisaniu w wyszukiwarce frazy EroTabs opinie lekarzy podobnie jak w poprzednim przypadku natkniemy się na wiele  pozytywnych komentarzy. Należy jednak mieć na uwadze, że w tym nie mamy pewności kim tak naprawdę jest autor komentarza, a co ważne, czy faktycznie jest lekarzem.

Zatem jednak przypadku zalecam zachowanie dozy ostrożności i dokładne zapoznanie się z ulotką.  Dzięki temu będziemy mieli pewność jak właściwie stosować preparat i jakie mogą być potencjalne skutki uboczne.

EroTabs FAQ

1.Czy EroTabs jest bezpieczny?

EroTabs został opracowany pod ścisłym nadzorem lekarzy i naukowców. Ponadto, składa się on  wyłącznie z naturalnych składników. Ponadto, testy kliniczne przeprowadzane przez lekarzy potwierdziły, że jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia tak dla osób młodych jak i starszych.

2. Czy EroTabs reaguje z alkoholem?

Nie, EroTabs nie reaguje z alkoholem.

3. Jak długo działa EroTabs?

EroTabs uaktywnia się już po 30 minutach od przyjęcia kapsułki. Maksymalne działanie osiągnięte jest już po 60 minutach i utrzymuje silną erekcję nawet do 24 godzin.

Dzięki specjalnemu działaniu EroTabs gwarantuje Ci, że będziesz odbywał  kilka stosunków jednej nocy!

4. Jakie są skutki uboczne stosowania EroTabs?

Nie musisz obawiać się negatywnego wpływu na organizm czy różnego rodzaju nieznanych skutków ubocznych, ponieważ suplementy diety EroTabs są w pełni bezpieczne dla każdego mężczyzny.

5.Ile tabletek jest w jednym opakowaniu EroTabs?

Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek EroTabs.

6.Jak powinno się stosować EroTabs?

Aby osiągnąć najlepszy , długotrwały efekt należy zażyć 1 tabletkę minimum 30 minut przed stosunkiem. Należy ją popić dużą ilością wody.

7.Gdzie kupić EroTabs?

EroTabs, jak każdy suplement, najlepiej kupić na stronie producenta. Daje to gwarancję jakości.

Często można spotkać nieco tańsze oferty na Allegro lub innych sklepach internetowych. W tym wypadku nie masz jednak pewności co do źródła pochodzenia przez co możesz kupić podróbkę, albo przeterminowany produkt.

Dlatego rekomenduję zakup na stronie producenta. To jedyny sposób, który da Ci gwarancję bezpieczeństwa

PLUSY

MINUSY

Tabletki EroTabs to świetny wybór jeśli chcesz raz na zawsze zapomnieć o problemach z erekcją, wydłużyć stosunek i zadowolić partnerkę.

Kliknij w poniższy guzik i sprawdź promocję na kapsułki EroTabs

Dodaj komentarz