FAQs

Tabletki na potencję należy przede wszystkim zażywać zgodnie z ulotką. Ponadto, trzeba wziąć pod uwagę że na rynku mamy do czynienia z dwoma rodzajami leków. Pierwszy z nich to leki na potencję o działaniu doraźnym, które bierzemy za każdym razem przed stosunkiem. Przykładem takie leków jest EroTabs. Drugim typem są tabletki będące kuracją mającą na celu w długim terminie wyleczyć problem z potencją. W tym przypadku tabletki bierze się codziennie przez dłuższy okres – najczęściej do 90 dni. Przykładem kuracji są Vigrax i Zytax.

Sildenafil jest substancją powodującą rozkurczenie naczyń krwionośnych, co sprawia, że możliwe jest zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych członka. Na skutek tego możliwe jest osiągnięcie i utrzymanie erekcji na tyle długo, aby doszło do stosunku.

Sildenafil jeszcze kilka lat temu był dostępny tylko w popularnej Viagrze. Jednak w związku z wygaśnięciem patentu jest on teraz dostępny także w tabletkach na potencję bez recepty.

Tak, tabletki na potencję są bezpieczne. Należy pamiętać, że każdy z leków, zanim został dopuszczony do sprzedaży musiał przejść szereg badań klinicznych, które weryfikowały ich skuteczność i bezpieczeństwo. Dlatego jeśli są zażywane zgodnie z zaleceniem producenta, to są bezpieczne.

Leki na potencję poprawiają przepływ krwi przez tętnice wieńcowe. Ponadto, rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu zmniejszają cieśnienie tętnicze. W związku z tym tabletki na potencję nie stanowią zagrożenia dla osób z nadciśnieniem.

Tabletki na potencję najlepiej kupić na stronie producenta lub w aptece. Chociaż w internecie można znaleźć wiele promocyjnych ofert, zwłaszcza na aukcjach internetowych, to w praktyce może się okazać, że są to podróbki. Taka tabletka nie dość, że nie zadziała, to jeszcze może zaszkodzić, bo nie mamy pewności co znajduje się w jej składzie.

Najlepsze tabletki na potencję bez recepty to takie, które mają w składzie sildenafil. Jest to substancja do niedawna dostępna tylko w Viagrze. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy leki na potencję zostały poddane badaniom.

Tabletki na potencję intensywnie wpływają na układ krążenia oraz podwyższają drożność naczyń krwionośnych. W efekcie na skutek naturalnego podniecenia do penisa może napłynąć odpowiednia ilość krwi. Dzięki temu członek powiększa się i staje się twardy.

Load More