Viageon Opinie i Efekty

Viageon ma opinie wysokiej jakości tabletek przeznaczonych dla mężczyzn mających problemy z erekcją. Viageon uaktywnia się już 30 minut po zażyciu tabletki.

Viageon został został opracowany przez grupę naukowców z laboratorium Holland Man BV.

Tabletki Viageon przed dopuszczeniem do sprzedaży zostały poddane testom laboratoryjnym, które wykazały, że stosowanie tabletek powoduje:

  • silniejszy pociąg seksualny,
  • silniejszy i intensywniejszy orgazm,
  • większe i silniejsze erekcje,
  • wyraźnie dłuższy czas trwania stosunku.
Skuteczność
4.5/5
Bezpieczeństwo
5/5
Skład
4.4/5
Cena
4.5/5

Viageon skład

W Viageon skład jaki możemy przeczytać na opakowaniu pokazuje jest, że jest to suplement składający się z wyłącznie wysokiej jakości naturalnych składników. Poniżej krótkie zestawienie wszystkich substancji aktywnych, których zadanie jest pozbycie się problemów z potencją.

Muira Puama – zwana też ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do codziennych czynności, jak i zwiększa popęd seksualny. Polecany dla osób, które cierpią na problemy z potencją. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy stosowane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido.

Możliwe skutki uboczne: Muira Puama jest raczej bezpieczna w stosowaniu, jeśli nie przekracza się zalecanych dawek. Przy zażywaniu dużych ilości zaobserwowano bezsenność i rozdrażnienie. W przypadku zażywania innych środków na zaburzenia erekcji zalecamy konsultacje z lekarzem.

Tribulus Terrestris –  to roślina, która od wieków wykorzystywana była w Europie jako lek na impotencję zwiększający popęd seksualny. Odpowiada za wzrost naturalnego testosteronu.

Do tego, zwiększa siłę i witalność, aby w pełni móc korzystać z każdej chwili spędzonej we dwoje.

Możliwe skutki uboczne: Tribulus jest stosowany w medycynie i w kulturystyce od dość długiego czasu i nie wykryto żadnych skutków ubocznych stosowania tego zioła. Zauważono jednak, że zażywanie tribulusa może powodować rozstrój żołądka, dlatego należy przyjmować go w trakcie jedzenia.

L-Arginina HCI – jest aminokwasem odpowiedzialnym za sprawność fizyczną. Pomaga w produkcji energii w mięśniach, a także pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zapewnia sprawny metabolizm mięśni.

Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej skuteczność w walce z niepłodnością i potencją u mężczyzn. Jest ona potrzebna do produkcji nasienia. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu.

Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

Viageon stosowanie

Viageon zgodnie z rekomendacją producenta należy zażywać doraźnie, czyli przed każdym stosunkiem. Aby uzyskać jak najlepszy efekty należy wziąć jedną tabletkę 60 minut przed stosunkiem. Tabletkę należy popić dużą ilością wody.

Viageon przeciwwskazania

Viageon przeznaczony jest wyłącznie dla pełnoletnich mężczyzn. Nie zaleca się stosowania tabletek Viageon w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników oraz stosowania więcej niż jednej tabletki na raz. 

Viageon cena

Cena Viageon jest zróżnicowana i zależy od wielkości opakowania. Podobnie jak w przypadku innych produktów im większe opakowania, tym dostajesz coraz większy rabat.

W praktyce koszt jednej tabletki w najdroższym wariancie (kupując tylko jedno opakowanie) wynosi tylko 15 zł. Biorąc pod uwagę, że tabletki na receptę, np. dobrze znana Viagra potrafią kosztować ponad 60 zł za sztukę sprawia, że cena Viageon jest bardzo atrakcyjna.

Co ważne, możesz je kupić znacznie taniej.

Jeśli kupisz trzy opakowania, to  dostajesz rabat w wysokości 35%.

Oznacza to, że koszt tabletki spada o 10 zł.

W chwili pisania artykułu dostępne są dwie opcje:

  • Kupując 1 opakowanie, cena wynosi 59,90zł
  • Kupując 3 opakowania, otrzymujesz 35% rabatu (cena za 3 opakowania 119 zł, zamiast 180 zł)

Jak widać, najlepszym rozwiązaniem, które umożliwi zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, to zakup 3 opakowań i uzyskanie 35% rabatu.

Viageon opinie

Wpisując w google viageon opinie możemy spotkać wiele pozytywnych komentarzy na temat skuteczności suplementu. Na stronie producenta możemy znaleźć informację o wynikach ankiety przeprowadzonej w grupie ponad 2 000 mężczyzn, którzy uznali Viageon za najskuteczniejszy lek na potencję bez recepty w kategorii potencja.

Poniżej wklejam przykładowe opinie jakie udało mi się znaleźć:

viageon tabs opinie forum

Viageon opinie lekarzy

Po wpisaniu frazy Viageon opinie lekarzy podobnie jak w poprzednim przypadku możemy przeczytać wiele  pozytywnych komentarzy. Tutaj jednak należy zachować pewną dozę ostrożności, gdyż nie jesteśmy w stanie zweryfikować tożsamości autora komentarza. Zatem nie mamy pewności, czy jest on faktycznie lekarzem.

Dlatego osobiście polecam dokładne zapoznanie się z zaleceniami producenta oraz składem tabletek.

Viageon FAQ

1.Czy Viageon jest bezpieczny?

Formuła Viageon została opracowana wyłącznie o naturalne składniki. Dodatkow, testy kliniczne przeprowadzane przez lekarzy potwierdziły, że jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia dla wszystkich pełnoletnich mężczyzn.

Warto zaznaczyć, że Viageon został zgłoszony do Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

2. Czy mogę pić alkohol, gdy biorę Viageon?

Tak, Viageon nie reaguje z alkoholem.

3.Jak długo działa Viageon?

Viageon działa przez około 2 godziny od momentu jego zażycia.Pamiętaj, że Viageon uaktywnia się już po 30 minutach od przyjęcia kapsułki. Maksymalne działanie jest osiągane po 60 minutach.

W tym czasie możesz być pewien silnego wzwodu, mocnej erekcji i zwiększonego popędu seksualnego.

4.Jakie są skutki uboczne stosowania tabletek Viageon?

Możliwe skutki uboczne o jakich informuje producent to: reakcje alergiczne w przypadku wrażliwości na ktorykolwiek ze składników suplementu, nudności, biegunka, brak apetytu, utrata apetytu, utrata wagi, problemy trawienne, wymioty, bóle głowy, euforia, lęk, bezsenność krwawienie z nosa, bóle piersi, silniejsze miesiączki, krwawienie waginalne po menopauzie, podwyższone ciśnienia krwi, dźwięczenie w uszach, zgaga, niewyraźne widzenie, uszkodzenia wątroby, swędzenie, mrowienie, zaczerwienienia skóry.

Przed zastosowaniem Viageon zalecana jest konsultacje z lekarzem w przypadku cukrzycy, gdyż niektóre składniki obniżają znacznie poziom cukru we krwi. 

5.Ile tabletek jest w jednym opakowaniu Viageon?

W jednym opakowaniuznajdują się 4 tabletki Viageon.

6.Jak stosować Viageon?

Zgodnie z zaleceniami producenta, aby osiągnąć najlepszy , długotrwały efekt zażyć 1 tabletkę minimum 30 minut przed stosunkiem i popić ją dużą ilością wody.

7.Gdzie kupić Viageon?

Viageon najlepiej kupić na stronie producenta. Daje Ci to gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa suplementu.

Często można spotkać nieco tańsze oferty na Allegro. W tym wypadku nie masz jednak pewności co do źródła pochodzenia przez co możesz kupić podróbkę, albo przeterminowany produkt, który może Ci zaszkodzić.

Dlatego rekomenduję zakup na stronie producenta. To jedyny sposób, który da Ci gwarancję bezpieczeństwa

PLUSY

MINUSY

Tabletki Viageon to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą na zawsze zapomnieć o problemach z potencją, wydłużyć stosunek i zadowolić swoją partnerkę.

Kliknij w poniższy przycisk i sprawdź promocję na tabletki Viageon

Jeśli szukasz więcej informacji o lekach na potencję bez recepty, to sprawdź ten artykuł:

Tabletki na potencję bez recepty

Dodaj komentarz