Zytax opinie

Zytax opinie ma jako preparat w formie tabletek przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z erekcją.

Zytax został stworzony przy współpracy lekarzy i naukowców. Zytax ma na celu przede wszystkim:

  • poprawić ukrwienie penisa rozszerzając naczynia krwionośne,
  • zwiększyć żywotność i ruchliwość plemników,
  • pomóc w uzyskaniu trwałej erekcji.

Zytax można stosować zarówno w przypadku problemów z erekcją oraz potencją. Zwiększenie libido i zintensyfikowanie doznań, możliwe jest dzięki zastosowaniu naturalnych składników, które są bezpieczne dla mężczyzn bez względu na wiek.

ranking-leków-na-potencję-bez-recepty_zytax.jpg
Skuteczność
4.5/5
Bezpieczeństwo
5/5
Skład
4.4/5
Cena
4.5/5

Zytax skład

W Zytax skład jaki możemy przeczytać na ulotce pokazuje jest, że jest to suplement składający się z wyłącznie wysokiej jakości naturalnych składników. Poniżej krótkie zestawienie wszystkich substancji aktywnych i dodatkowych, które znacząco poprawiają erekcję.

Substancje aktywne: L-arginina HCl, Żeń- szeń stand 1,5% ginsenosides, Buzdyganek ziemny 12:1,

Substancje dodatkowe: Stearynian magnezu E470b, Celuloza mikrokrystaliczna E460, Krzemionka koloidalna E551

Żeń- szeń – o wyjątkowych właściwościach ginsend (żeń-szeń) na męską erekcję i popęd seksualny od wieków krążą legendy. Te legendy zostały potwierdzone przez szereg współczesnych badań — m.in. podczas medycznych testów w Yonsei University College of Medicine w Seulu. Udowodniono naukowo, że zawarte w żeń-szeniu substancje — ginsenozydy — powodują zwiększenie uwalniania w organizmie tlenku azotu, który pomaga w rozkurczu naczyń krwionośnych i powoduje zwiększony napływ krwi do penisa zwiększając siłę erekcji i łatwość jej uzyskania.

Buzdyganek naziemny – od wieków jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej Ayurvedzie jako środek wzmacniający oraz silny afrodyzjak. Tribulus terrestris podnosi poziom naturalnego testosteronu oraz zwiększa liczbę, ruchliwość i żywotność plemników. Działanie to ma bezpośrednie przełożenie na wzrost popędu seksualnego i zwiększenie intensywności przeżyć erotycznych.

L-Arginina HCI – zwiększa poziom wydzielania hormonów, zwiększa odporność, poprawia ukrwienie narządów płciowych

Zytax stosowanie

Zytax zgodnie z rekomendacją producenta należy zażywać dwa razy dziennie – rano i wieczorem po jednej kapsułce. Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek. Oznacza to, że przy zalecanym stosowaniu jedna paczka wystarcza na miesięczną kurację.

Pamiętaj, że jeśli chcesz osiągnąć najlepsze efekty, powinieneś stosować Zytax przez przynajmniej 90 dni

Zytax przeciwwskazania

Zytax został opracowany w oparciu o naturalne składniki, dlatego nie ma dla niego istotnych przeciwwskazań za wyjątkiem uczulenia na którykolwiek składnik zawarty w składzie.

Z racji swojego przeznaczenia Zytax nie powinien być stosowany przez kobiety i dzieci.

Zytax cena

Cena Zytax podobnie jak w przypadku wielu innych produktów uzależniona jest od wielkości zamówienia, tzn. z każdym kolejnym opakowaniem dostajesz coraz większy rabat.

W praktyce koszt jednej kapsułki w najdroższym wariancie (kupując tylko jedno opakowanie) wynosi tylko 1,62 zł. Biorąc pod uwagę, że tabletki na receptę potrafią kosztować nawet 60 zł za sztukę sprawia, że cena Zytax jest naprawdę atrakcyjna.

Dodatkowo, producent na swojej stronie organizuje częste promocje, a czasami można nawet otrzymać pierwsze opakowanie za 1 zł.

W chwili pisania artykułu dostępne są trzy opcje:

  • Kupując 1 opakowanie, cena wynosi 117 zł
  • Kupując 2 opakowania, otrzymujesz kolejne gratis (cena za 3 opakowania wynosi 234 zł, zamiast 351 zł)
  • Kupując 3 opakowania, 3 kolejne otrzymujesz gratis (cena za 6 opakowań 349 zł, zamiast 702 zł)

Pamiętaj, że aby osiągnąć jak najlepsze efekty producent zaleca aby przyjmować suplement przez minimum 3 miesiące. Więc jeśli chcesz zaoszczędzić parę złotych, to skorzystaj z oferty bezpośrednio od producenta kupując 2 opakowania i dostając jedno gratis

Zytax opinie

Wpisując w google zytax opinie możemy spotkać wiele pozytywnych komentarzy na temat skuteczności suplementu. Producent na swojej stronie prezentuje wyniki swojej ankiety w której blisko 96% mężczyzn oceniło Zytax jako skuteczny produkt, który daje im łatwiejszą do osiągnięcia i silniejszą erekcję.

Poniżej wklejam jedną z przykładowych jakie udało mi się znaleźć:

zytax-opinie

Zytax opinie lekarzy

Po wpisaniu frazy Zytax opinie lekarzy podobnie jak w poprzednim przypadku natkniemy się na wiele  pozytywnych komentarzy. W tym jednak przypadku należy zachować pewną dozę ostrożności. W końcu nie mamy 100% pewności, że osoba pisząca komentarz ma faktycznie wykształcenie medyczne.

Dlatego osobiście polecam dokładne zapoznanie się z ulotką, która zawiera wiele cennych informacji, z tym dotyczących przeciwwskazań i możliwych skutków ubocznych.

 

Zytax FAQ

1.Czy Zytax jest bezpieczny?

Formuła Zytax została opracowana wyłącznie o naturalne składniki. Ponadto, testy kliniczne przeprowadzane przez lekarzy potwierdziły, że jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia tak dla osób młodych jak i starszych. Dodatkwo, Zytax jest bezpieczny także dla osób z nadciśnieniem tętniczym i chorobami układu krążenia.

2. Czy mogę pić alkohol, gdy biorę Zytax?

Tak, Zytax nie reaguje z alkoholem.

3.Jak długo działa Zytax?

Zytax działa przez około 2 godziny od momentu jego zażycia. Przez ten czas możesz być pewien silnego wzwodu, mocnej erekcji i zwiększonego popędu seksualnego.

Pamiętaj jednak, że Zytax to nie tylko tabletka o doraźnym działaniu. Zytax to przede wszystkim kuracja nastawiona na długotrwały efekt. Dlatego wraz z czasem problemy z erekcją będą się stawały coraz mniejsze.

4.Skąd mogę mieć pewność, że Zytax działa?

Jak podaje producent, skuteczność Zytax została potwierdzona została w testach laboratoryjnych. Dodatkowo w przeprowadzonej ankiecie 96% mężczyzn przyznało, że Zytax dał im łatwiejszą do osiągnięcia i silniejszą erekcję.

5.Ile tabletek jest w jednym opakowaniu Zytax?

Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek Zytax.

6.Jak powinno się stosować Zytax?

Aby osiągnąć najlepszy , długotrwały efekt producent zaleca zażywanie 2 tabletek dziennie, najlepiej rano i wieczorem.

7.Gdzie kupić Zytax?

Zytax najlepiej kupić na stronie producenta. Daje to gwarancję jakości suplementu.

Często można spotkać nieco tańsze oferty na Allegro. W tym wypadku nie masz jednak pewności co do źródła pochodzenia przez co możesz kupić podróbkę, albo przeterminowany produkt.

Dlatego rekomenduję zakup na stronie producenta. To jedyny sposób, który da Ci gwarancję bezpieczeństwa

PLUSY

MINUSY

ranking-leków-na-potencję-bez-recepty_zytax.jpg

Tabletki Zytax to świetny wybór jeśli chcesz raz na zawsze zapomnieć o problemach z erekcją, wydłużyć stosunek i zadowolić partnerkę.

Kliknij w poniższy guzik i sprawdź promocję na tabletki Zytax

Dodaj komentarz